Prihlásenie členovia

Online výživová poradňa priamo u vás doma.

Získajte postavu,
ktorú vám budú závidieť!

Individuálne a odborné poradenstvo vhodné pre ľudí,
ktorí chcú schudnúť bez hladu a odriekania, 
a svoju váhu si aj dlhodobo udržať.

Chcem taktiež schudnúť, ako to funguje?

Ponuka poradne

Na čo všetko sa môžete tešiť?

Schudnite jedlom, raz a navždy!

Už si NIKDY nebudete ničiť zdravie a vyhadzovať peniaze za pochybné prípravky na chudnutie a drastické diety, vaša váha už nebude ako na hojdačke.

Využite jedinečnú ponuku Online výživovej poradne Dr. Hadžega:

MIMORIADNA AKCIA!

Získajte ešte DNES prístup do výživovej poradne
iba za 1 € na celých 14 dní,
 bežne 9.90 € 


V rámci člensta v Online výživovej poradni Dr. Hadžega získate:

 • Prístup k jedinečným a overeným informáciám o výžive a chudnutí - Odborné články, názory a skúsenosti z praxe od Dr. Hadžegu

  Vďaka informáciám z prvej ruky bude vedieť, čo vo výžive a chudnutí naozaj funguje. Dostanete sa k desiatkam odborných článkov, jedinečným tipom a návodom na základe vedeckých štúdií, overených priamo v praxi na stovkách klientov.

 • Zistíte prečo sa vám nedarilo schudnúť - Viscerálna analýza + komplexná diagnostika chudnutia

  Dozviete sa, ako na tom vaše telo momentálne je a na čo je nutné sa vo vašom prípade pri chudnutí zamerať. Dozviete sa aké chyby ste robili pri výbere potravín a vo vašom životnom štýle.

 • Videolekcie o výžive, pohybe a chudnutí

  K dispozícii máte niekoľko hodín aktuálnych tém o chudnutí, pohybe a výžive, úvahy, názory i skúsenosti Dr. Hadžegu v zábavno-vzdelávacej forme prostredníctvom videa.

 • Chutné a rýchle recepty pre chudnutie jedlom

  Stovky chutných a rýchlych receptov pre pohodlné chudnutie jedlom. Bez hladu, odriekania, nervozity či zákazov.

 • Jedálniček pre chudnutie bez hladu a straty energie

  Máte možnosť získať jedálniček na mieru na základe vašich individuálnych prirodzených daností, genetiky, chuťových preferencií, životného štýlu, zdravotného stavu či pracovného režimu vrátane desiatok chutných receptov pre pohodlné chudnutie jedlom.

 • Vzdelávacie materiály

  Pracovné zošity, pomôcky, vzdelávacie materiály či zoznamy na stiahnutie pre jednoduchšie a pohodlnejšie chudnutie, ktoré môžete ihneď aplikovať do praxe.

 • Stena víťazov

  Príbehy (ne)obyčajného chudnutia a výnimočné príbehy ľudí, ako ste vy. Odhaľte ako sa môžete poučiť z chýb iných a dosiahnuť tak jednoduchšie a rýchlejšie svoj cieľ. Staňte sa aj vy víťazom!

 • Komunita ľudí ako ste vy

  Komunita ľudí s rovnakým cieľom, ktorá vás nenechá vzdať to, aj keď už budete mať všetkého plné zuby. Nebudete tak na svoje chudnutie sama/sám. Vaši parťáci sa spolu s Dr. Hadžegom postarajú o to, aby ste úspešne dosiahli svoj cieľ.

 • Jedálničky na chudnutie

  Jednoduché a presné plány, ako naštartovať vaše chudnutie a cítiť sa lepšie. Jednoduché, chutné a rýchle recepty z  bežne dostupných potravín.

 • Osobné konzultácie a podpora od Dr. Hadžegu

  Porozprávajte sa s Dr. Hadžegom o tom, čo vás trápi, čo by ste chceli zmeniť, upraviť či nastaviť inak. Individuálne a priamo vám na mieru. Písomne alebo zoči voči.

 • Denník úspechov

  Každý deň máte možnosť pochváliť sa so svojimi malými krokmi vpred v Denníku úspechov. Získate tak podporu a motiváciu od ostatných ľudí, aby ste úspešne dosiahla/dosiahol svoj cieľ.

 • Novinky pre vaše rýchlejšie a efektívnejšie výsledky

  Každý týždeň v poradni pribudne nový obsah (články, videa, recepty, príbehy, materiály atď.). Aby ste sa postupne stali svojim vlastným expertom na svoje telo a jeho výživu.

 • Podpora a motivácia k úspešnému chudnutiu

  Na základe vašich výsledkov získate postup a odporúčania na mieru, ako sa dostať na vašu vysnívanú váhu a udržať si ju.


1. Prosím kliknite nižšie na zelené tlačítko, budete presmerovaná/ý na stránku s objednávkou

2. Budem sa na vás tešiť v Online výživovej poradni Dr. Hadžega 🙂

Využiť akciu a získať prístup do poradne

Svoje členstvo v poradni môžete kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím. Navyše, máte k dispozícii 30 dennú garanciu vrátenia peňazí. 

Často kladené otázky

V čom je vaša metóda unikátna? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť vášmu dennému režimu a chudnutie jedlom. Zabudnite na zákazy, hladovanie, nervozitu a únavu. Jedlá, ktoré vám chutia, môžete konzumovať aj naďalej a nájdete aj vo svojom jedálničku. Pochopiteľne nie je možné zachovať úplne všetky, napríklad častú konzumácia údenín, sladkostí atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne sa moja metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku 3-4 kg za mesiac. Pravdou je, že na začiatku chudnem s mojimi klientami rýchlejšie. Postupne však potom spolu s nimi váhový úbytok stabilizujeme, aby sa zabránilo jojo efektu. Ako rýchlo budete chudnúť konkrétne vy, vám rád prezradím na základe vašich výsledkov viscerálnej analýzy priamo v Online výživovej poradni Dr. Hadžega.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumiem vaším obavám, ale aj na toto som myslel. Mojou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky tak, aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Moja metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a preto je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážem zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou. Moji klienti schudli spoločne za posledný rok viac ako 450 kilogramov s úspešnosťou chudnutia 98 %.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Koľko ma to bude stáť? +

Mesačné členstvo v Online výživovej poradni Dr. Hadžega stojí bežne 9.90 €, ale keď využijete prístup do poradne teraz, tak ho získate iba za 1 € na celých 14 dní. Akékoľvek ďalšie investície spojené s vytvorením vášho Individuálneho profilu chudnutia sú úplne na vás. Mojou prácou je prispôsobiť sa vám, nie naopak 🙂

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Moju metódu si zakladám na stravovaní z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Moju metódu si zakladám na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám. Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak vám odporučím tie správne jedlá z jedálneho lístku vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Akým spôsobom funguje členstvo v poradni? +

Členstvo v Online výživovej poradni Dr. Hadžega funguje prostredníctvom mesačných úhrad. Prvá úhrada sa vykonáva platobnou kartou online v sume 1 € a platí pre plný prístup k obsahu a všetkým výhodám poradne pre obdobie 14 dní. Pri prvej úhrade sa vaša platobná karta aktivuje pre opakované platby každých 30 dní. Následne vždy 7 dní pred úhradou členského poplatku (9.90 €) na ďalších 30 dní vás na túto skutočnosť upozorním emailom, aby ste mohli včas reagovať. Bude iba na vás, či sa rozhodnete vo svojom členstve v poradni pokračovať alebo ho zrušiť.

Svoje členstvo môžete zrušiť kedykoľvek a to jedným kliknutím buď priamo v Online výživovej poradni Dr. Hadžega alebo emailom na tomas@drhadzega.sk, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov alebo pokút. Po zrušení vášho členstva dôjde i k zrušeniu opakovaných platieb.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Ako rýchlo po platbe získam prístup do poradne? +

Prístup do poradne získate ihneď po vykonaní platby. Kliknite na tlačítko, vykonajte platbu a po vykonaní platby okno nezatvárajte, automaticky sa vám otvorí stránka, kde si jednoduchým spôsobom vyberiete užívateľské meno a heslo a ihneď potom získate prístup do poradne. Vaše prihlasovacie údaje následne obdržíte aj do vášho emailu. Na videa, články, materiály a celkový obsah poradne sa môžete pozrieť už za pár minút...

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Môžem uhradiť prístup bankovým prevodom? +

Bohužiaľ nie, opakované platby je možné z technických dôvodov vykonávať iba platobnou kartou online. V prípade, že nemáte k dispozícii platobnú kartu, či potrebujete pomôcť s platbou, kontaktujte ma na emaily tomas@drhadzega.sk a pokúsime sa spoločne nájsť vhodné riešenie.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky môžete položiť kedykoľvek priamo v diskusii v Online výživovej poradni Dr. Hadžega, cez online chat, vo VIP FB skupine Dr. Hadžega - Jedlo je liek alebo priamo mne na mojej FB stránke Tomáš Hadžega či emailom na tomas@drhadzega.sk.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP
Je obsah poradne prístupný a funkčný aj pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet)? +

Áno, členská sekcia poradne a všetky videa, je možné bez problémov prehrať z tabletu alebo mobilu. To isté platí pre celý obsah, ktorý v poradni nájdete (napr. články, vzdelávacie materiály, podpora atď.).

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. ZÍSKAŤ PRÍSTUP

Teším sa na vás

Ako to funguje?

Online výživová poradňa Dr. Hadžega je miesto pre ľudí, ktorí chcú upraviť svoju hmotnosť, zmeniť svoje stravovacie návyky, odstrániť únavu, zvýšiť svoju kondíciu, zlepšiť zdravotný stav a svoj celkový životný štýl. Pretože verím, že je potrebné o výžive a chudnutí premýšľať inak. 

Po odoslaní objednávky budete ihneď presmerovaná/presmerovaný do členskej sekcie Online výživovej poradne Dr. Hadžega, kde budete mať k dispozícii kompletný obsah celej poradne.

Vitajte v čarovnom svete výživy, ktorý máte priamo u vás doma. Teším sa na vás 😉

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: 0908 405 932

Email: tomas@drhadzega.sk

Facebook stránka: www.facebook.com/hadzegatomas

Zakladateľ poradne

Kto sa o vás bude starať?

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega.

Jeho klienti spoločne za posledný rok schudli
viac ako 450 kilogramov.

Tomášove skúsenosti

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Na toto sa môžete tešiť:

 • Konzumujete iba jedlá, ktoré vám chutia
 • Jednoduché a pohodlné stravovanie
 • Odhalenie a vysvetlenie chýb, ktoré vám bránili schudnúť
 • Návody a tipy pre trvalé schudnutie
 • Individuálny prístup vzhľadom k vášmu zdravotnému stavu
 • Konzumácia potravín, ktoré sú k dispozícii v každom supermarkete
 • Dlhodobá podpora a motivácia
 • A to všetko z pohodlia domova 😉

Na toto môžete zabudnuť:

 • Hladovanie
 • Každodenné cvičenie
 • Užívanie koktejlov, nápojov a iných doplnkov stravy
 • Prísne diéty
 • Nekontrolovateľné pocity hladu
 • Večerné prejedanie sa
 • Únava, nervozita a nedostatok energie
 • Nekontrolovateľná chuť na sladké

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už mnoho žien ako vy, so mnou spoľahlivo a natrvalo schudlo.

Získajte ešte dnes prístup do výživovej poradne Dr. Hadžega za akčnú cenu a schudnite aj vy.

Chcem schudnúť, získať prístup do výživovej poradne Dr. Hadžega!